سئو پیشه

درباره ما

سئو پیشه یک تیم مجرب در زمینه دیجیتال مارکتینگ

ما در سئو پیشه، از زمانی که کسب و کار خودتان را ، راه اندازی می کنید و تا زمانی که به درآمد برسید، با گروهی متشکل از حرفه ای ها و متخصص ها، همراهتان خواهیم بود. ما کلیه خدمات مرتبط با سئو را در یک بازه زمانی طولانی مدت و با در نظر گرفتن جدیدترین الگوریتم های گوگل ارائه خواهیم کرد. بر همین اساس، ما هر کاری که در این مجموعه انجام می دهیم، در قالب سئو کلاه سفید و خاکستری بوده و سعی می کنیم راهکارهایی موثر و مفید به مشتریان خود ارائه کنیم. ما دوست داریم و تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا درآمد شما افزایش پیدا کند و بهترین و بیشترین بازدهی را از صرف هزینه بابت سئو دریافت کنید. نمونه کارهایی که تا به اینجا داشته ایم گواه از این دارد که ما در کار خود حرفه ای هستیم.

عکس صفحه درباره ما سئو پیشه

میزان تخصص مجموعه سئو پیشه

سئو
0%
طراحی وب سایت
0%
محتوا نویسی
0%
طراحی گرافیک
0%
سئو
0%
طراحی وب سایت
0%
محتوا نویسی
0%
طراحی گرافیک
0%

نظرات برخی از مشتریان ما پس از همکاری با سئو پیشه

مهلا اسدی
مهلا اسدی
بیشتر بخوانید
من طراحی سایت رو به عهده این مجموعه گذاشتم. از طراحی و مسائل فنی مربوط به سایت خیلی راضی هستم. آقای صادقی، زحمات زیادی برای سایت من کشیدن. ازشون ممنونم.
حسین مجد
حسین مجد
بیشتر بخوانید
تیم بسیار عالی. از سئو کار تا تولید محتوا شون خیلی حرفه ای هستن و جالبه که از خود منم پیگیرتر هستن واس کارم.
داریوش فرامرزی
داریوش فرامرزی
بیشتر بخوانید
ای کاش زودتر با تیم سئو پیشه اشنا شده بودم. همه نقطه ضعف های سایتم با درایت این مجموعه حل شده و سایتم رشد خوبی داشته.
آرزو اسلامی فر
آرزو اسلامی فر
بیشتر بخوانید
واقعا توقع نداشتم. کار طراحی سایت من رو سئو پیشه خیلی زود، سریع و بی عیب و نقص انجام داد. از این تیم حرفه ای ممنونم.
محسن تاجیک
محسن تاجیک
بیشتر بخوانید
قبلا هم با یکی دو تا شرکت دیگه کار کرده بودم، ولی ذهنیت بدی بهشون پیدا کردم. با سئو پیشه که کار کردم متوجه شدم هنوز هم هستند آدمایی که کار براشون اهمیت داره. خیلی ممنونم ازتون. انشاالله همیشه موفق باشید.
دنیا محمد پور
دنیا محمد پور
بیشتر بخوانید
متعهدانه، دلسوزانه و رعایت نظم چیزایی بود که من از سئو پیشه دیدم. خوشحالم که کار طراحی سایت و سئوی سایتم رو به این مجموعه سپردم.
آذرنیا
آذرنیا
بیشتر بخوانید
من خیلی وقت بود که دنبال یک تیم می گشتم که کار طراحی سایت رو مطابق با چیزی که می خواستم انجام بدن، اما وقتی نمونه کارهاشون رو می دیدم اصلا خوشم نمیومد. سایت های طراحی شده توسط سئوپیشه رو که دیدم متوجه شدم این تیم با بقیه خیلی تفاوت های اساسی داره. موضوع دیگه ای که باعث شد من به این مجموعه اعتماد کنم این بود که همه ایرادهای سایت رو درنهایت صبر و حوصله انجام دادن و خیلی ازشون متشکرم.
زمانی
زمانی
بیشتر بخوانید
من اولین سایتم رو دادم به سئو پیشه طراحی کرد برام. اولش خب یه خرده نگران بودم ولی بعدش نه، اینا خیلی حرفه ای هستند و بلدن کار رو چجوری تحویل بدن. ازشون تشکر می کنم بخاطر اینکه کار من رو خیلی خوب انجام دادن. امیدوارم همیشه توی کارشون موفق باشن.
حسین ربیعی
حسین ربیعی
بیشتر بخوانید
وسواسی که سئو پیشه برای طراحی سایت به کار گرفت، باعث شد که من خیلی راحت به این تیم اعتماد کنم. واقعا کارشون عالیه
صادق فروزنده
صادق فروزنده
بیشتر بخوانید
من و همکارم خیلی تحقیق کردیم تا شرکت طراحی سایت خوب پیدا کنیم. ولی با هر کدوم به مشکل بر می خوردیم؛ تا اینکه با سئو پیشه آشنا شدیم. این مجموعه، واقعا کار درسته و ازش نمیشه ایراد گرفت.
قبل
بعدی